W tym roku przed nami 11 Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter. Tym razem organizatorzy zabiorą Nas w podróż do najlepszych praktyk zarządzania projektami, mądrego przywództwa i otwartości na nowe wyzwania.

Jest to prestiżowe wydarzenie na skalę krajową, skupiające co roku najlepszych praktyków zarządzania projektami oraz biznesu, którzy podczas prelekcji i warsztatów podzielą się swoim doświadczeniem.

Nowa perspektywa i trendy w zarządzanie projektami, przestrzeń do czerpania sprawdzonych rozwiązań, inspirujące dyskusje, pełni pasji uczestnicy czy nawiązywanie nowych relacji biznesowych – to tylko początek długiej listy benefitów płynących z uczestnictwa w Kongresie.

Zespół 11-ego Międzynarodowego  Kongresu PMI Poland Chapter zaprasza wszystkich pasjonatów projektów do rozwoju w następujących ścieżkach mających swoje źródło w PMI Talent Triangle:

  • Moving forward to Value → technical management
  • Steering the Way to Value → leadership management
  • Setting the Course to Value → strategic management

Oprócz dwóch dni pełnych prelekcji, dyskusji  i networkingu, podnoszenie kompetencji uczestników uzupełnią warsztaty z ekspertami. Uwieńczeniem Kongresu będzie Gala oraz finał konkursu Projekt Roku 2016.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz profilu Facebook, na których będziemy odkrywać szczegóły na temat zbliżającego się Kongresu. W tym momencie można nabyć bilety Early Birds w promocyjnej cenie.

Portal 4pm.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Będziemy informować Was na bieżąco.

PMI_kongres_0048

PODZIEL SIĘ
Jakub Szczepkowski
Absolwent automatyki i robotyki na Politechnice Gdańskiej, stypendysta Blekinge Institute of Technology oraz absolwent podyplomowych studiów z Project Management na SGH w Warszawie. Laureat ogólnopolskich konkursów Young Project Management Program 2012 oraz Project Master 2013 w kategorii "Najlepsza praca podyplomowa". Posiada certyfikat PRINCE2 Practitioner, IPMA level D oraz ITIL Foundation. Aktywny działacz studencki. Na swoim koncie ma organizację kilkunastu dużych projektów studenckich. Instruktor żeglarstwa, pasjonat podróży oraz I tenor w Chórze Akademickim UMK w Toruniu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ