Ruszyła rejestracja na XVIII Konferencję IPMA Polska, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków zarządzania projektami! Tematem przewodnim w tym roku są „Projekty przyszłości. Nowe horyzonty, sprawdzone rozwiązania”. Naszym Czytelnikom przysługuje zniżkana udział w wydarzeniu.

1-5 uczestników z firmy – 10% zniżki – Kod rabatowy: m5paDK2015
5 i więcej uczestników z firmy – 20% zniżki – Kod rabatowy: mbDK2015

Gorąco polecamy wykupienie Pakietu Premium, który obejmuje udział w ekskluzywnej Gali Polish Project Excellence Award. Ceremonia wręczenia nagrody za najlepiej zarządzany projekt w Polsce odbędzie się wieczorem 22 października.

Tegoroczna konferencja zrywa na chwilę z przeszłością, analizowaniem faktów i wniosków. Zrywa z teoretycznymi rozważaniami i scenariuszami „co by było gdyby”. Otwiera świat wizji nowoczesnych projektów, wizji zarządzania za 5, 10 czy 15 lat. Będzie podróżą w czasie w świecie Project Managementu – z niekonwencjonalnymi metodykami, technikami skupiającymi najlepsze z możliwych praktyk, i pomysłami, które mogą wydawać się futurystyczne.

W tym roku swoją obecnością zaszczyci uczestników trzech gości zagranicznych. Wiedza, doświadczenie, case studies projektów o skali światowej, a także prelekcje ukierunkowane na rozwój osobisty, dające do myślenia przykłady działań oraz sugestie, jak osiągać zakładane cele oraz odnosić sukcesy.
Dodatkowo uczestnikom oferujemy cztery świetne warsztaty oraz trzy streamy tematyczne:

1) Nauka, rozwój, innowacje
2) Realizacja projektu a zasoby ludzkie
3) Trendy i nowe technologie

Zapraszamy do śledzenia aktualizowanej na bieżąco strony wydarzenia: http://konferencja.ipma.pl, oraz do udziału w Konferencji!

Aktualizacje dotyczące wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1547124125534450/

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ