O Business Inc

Business Inc to gra symulująca prowadzenie firmy realizującej dziesiątki projektów gier mobilnych.

Masz do dyspozycji ponad 100 projektów, kilkunastu ludzi, 11 poziomów trudności, kilkaset zdarzeń i wiadomości ze świata zarządzania projektami zapewni rozrywkę ale i naukę na kilka godzin gry.

W grze możesz szkolić ludzi, wpływać na ich motywację, aby zwiększyć efektywność oraz zredukować ryzyko. Każdy projekt ma założony budżet, przychód, ryzyko i termin końca. Wybieraj tylko rentowne projekty i optymalnie alokuj w nich ludzi, aby zarobić, jak najwięcej.

Gra ilustruje szereg technik i zjawisk ze świata projektów, np. wykres wypalania, wykres kosztów, wielozadaniowość, crashing, wpływ ryzyka na projekt, strategie realizacji projektów, wpływ zasobów na projekt etc.

O konkursie

Ogłaszamy konkurs dla polskich użytkowników gry Business Inc. Każdy, kto poda hasło znajdujące się na ostatnim ekranie gry, weźmie udział w losowaniu PMBOK Guide.

PMBOK Guide losujemy raz w miesiącu do końca października.

Hasło, swoje imię i nazwisko oraz adres po prostu wyślij na adres szkolenia@octigo.pl

PODZIEL SIĘ
Marcin Żmigrodzki
Wieloletni kierownik projektów, dyrektor departamentu zarządzania projektami i procesami w banku, wiceprezes firmy produkcyjnej. Doktorat z zakresu zarządzania wiedzą, certyfikaty PgMP i PMP, PRINCE 2 Foundation oraz Six Sigma Black Belt. Autor kilkudziesięciu artykułów na temat zarządzania, wykładowca na wielu konferencjach i seminariach z zakresu zarządzania projektami i Six Sigma, menadżer programu six sigma, zdobywca nagrody PMI Award 2007, 2009 i 2010 za najlepsze na świecie szkolenia z zarządzania projektami oraz PMI Poland Chapter Product Award 2010, i w końcu kierownik studiów magisterskich z zarządzania projektami na Wyższej Szkole Bankowej. A także kierownik projektu – finalisty konkursu Polish Project Excellence Award 2010.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ