BEST AGH Kraków oraz Fundacja dla AGH zapraszają do wzięcia udziału w pierwszej edycji “I’m Project Manager”. Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat zarządzania projektami w zakresie IT bądź budownictwa? Dowiedzieć się jakie kompetencje tworzą dobrego kierownika projektu i jak je rozwijać? A może chcesz dociec dlaczego niektóre projekty kończą się niepowodzeniem, pomimo właściwego zastosowania metodyk? Jeśli tak, to ten projekt jest dla Ciebie! Tegoroczna edycja oparta jest na dotychczasowym doświadczeniu, sugestiach studentów oraz potrzeb na rynku pracy. Darmowe wykłady, warsztaty oraz wiele innych atrakcji – to wszystko już od 14 do 26 kwietnia na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej. Inicjatywą napędzającą powyższe działanie jest szerzenie wśród studentów często niedocenionej wiedzy z zakresu zarządzania projektami. W ramach projektu, z pomocą doświadczenia profesjonalistów i liderów na rynku, zostaną zorganizowane szkolenia, przygotowujące uczestników do pracy w zespole projektowym, który będzie mieć za zadanie zaplanowanie pewnego wydarzenia. Celem wykładów będzie przedstawienie narzędzi i środków, pozwalających efektywnie zarządzać projektem. To doskonała okazja do posłuchania jakie prelegenci napotykali przeszkody podczas swojej pracy i jak sobie z nimi radzili. Z pewnością zaciekawi to uczestników oraz umożliwi dostrzeżenie złożoności problemowej w trakcie prowadzenia projektu. W części praktycznej studenci będą mogli pogłębiać metodyki zarządzania projektami w branży IT natomiast ostatnim etapem będzie Case Study. To forma konkursu, podczas którego uczestnicy będą mogli wykorzystać wiedzę zdobytą podczas poprzednich etapów. A czynniki motywujące do wzięcia udziału? Są i one! Cenne nagrody rzeczowe, szkolenia z zakresu project managementu i oczywiście ogrom doświadczeń, które możesz zyskać biorąc udział w wydarzeniu “I’m Project Manager”!

Warsztat (19.04) oraz Case Study (20.04) prowadzone przez firmę Ericpol: 19 kwietnia godz. 17:00 – 19:00 20 kwietnia godz. 17:00 – 19:00

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Po każdym z wykładów odbędzie się losowanie wielu atrakcyjnych nagród, takich jak: power banki, pendrive’y notesy – razem ponad 60 nagród ! Nagrodami głównymi są certyfikowane szkolenia z zakresu wybranej metodyki, kindle oraz nagrody rzeczowe.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/869315966547750/

Więcej szczegółów, tematy wykładów oraz warsztatu, a przede wszystkim formularz aplikacyjny znajdziecie na stronie: www.impm.BEST.krakow.pl lub na facebooku: fb.com/impm.best

PODZIEL SIĘ
Redakcja 4PM.pl
Misją 4PM.pl jest pomaganie Project Managerom w ich codziennej pracy poprzez dostarczanie informacji i wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ