Zapraszamy do prestiżowego Konkursu na najlepiej zarządzany projekt
– Polish Project Excellence Award 2017!

Co roku Stowarzyszenie IPMA Polska, którego misją jest umożliwienie wymiany doświadczeń w obszarze zarządzania projektami oraz wspieranie osób i organizacji wdrażających zarządzanie projektowe, organizuje wyjątkowy konkurs Polish Project Excellence Award. Propaguje on najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagradzanie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

W roku 2016 Laureatami konkursu byli:
Urząd Miejski Wrocławia,
Bank Zachodni WBK S.A.,
PORR Polska Infrastructure S.A.,
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.,
SPRINT S.A.,
General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o.,
Atlas Sp. z o.o.

Firmy, które aplikują do Konkursu:
• otrzymują wsparcie i obiektywną wartościową ocenę od ekspertów z zakresu zarządzania projektami, którzy wskażą zarówno mocne strony projektu, jak również obszary z potencjałem do dalszego doskonalenia
• dostają indywidualny raport z oceny zgłoszonego projektu, który może stanowić podstawę do dalszego doskonalenia w obszarze zarządzania projektami
• w przypadku wyróżnienia zostają docenione w branży zarządzania projektami jako profesjonaliści; nagroda jest źródłem motywacji dla całego zespołu projektowego potwierdzając jego kompetencje i dojrzałość
• w przypadku bycia Finalistą biorą udział w Konferencji, na której mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami oraz wymienić doświadczenia z innymi Finalistami.

Oto co mówi o udziale w konkursie jeden z jego Zwycięzców z 2016r. – firma General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o.:

Niezmiernie cieszy nas główna nagroda w ogólnopolskim konkursie IPMA, którą otrzymaliśmy za projekt „wdrożenie do produkcji opla astry piątej generacji”. Szczególnie ważne dla nas jest to, że praca całego zespołu zaangażowanego w projekt została doceniona, a nasze istniejące procesy projektowe zasłużyły na wysokie noty wśród niezależnych asesorów. To również spora motywacja do wysiłku przy następnych projektach, które będziemy wdrażać. Chcemy, żeby doskonałość w projekcie była dewizą firmy GMMP, a współpraca w ramach organizacji IPMA przyczyniała się również do budowania doświadczenia w zarządzaniu projektami i pomagała nam ciągle doskonalić ten proces.
Mariusz Deląg, kierownik Inżynierii Produkcji i Infrastruktury Technicznej GMMP

A także kolejny Zwycięzca z 2016r. – Urząd Miejski Wrocławia:
Wygrana w konkursie Polish Project Excellence Award to wielkie wyróżnienie dla Biura Zarządzania Projektami oraz ogromny prestiż dla naszej organizacji. Zwycięstwo pokazuje, że Miasto Wrocław realizuje projekty na najwyższym, konkurencyjnym dla sektora prywatnego poziomie. Sukces ten nie był by możliwy gdyby nie ciężka praca i zaangażowanie całego zespołu. Słowa uznania należą się kierownikowi projektu – Marcinowi Miedzińskiemu – za profesjonalne przeprowadzenie projektu oraz osiągnięcie wyśmienitych efektów. Raport końcowy z oceny projektu będzie doskonałym materiałem do pracy nad dalszym udoskonalaniem funkcjonowania Biura Zarządzania Projektami.
Robert Bednarski – dyrektor Biura Zarządzania Projektami Urzędu Miejskiego Wrocławia

Do  5 czerwca należy wypełnić wniosek aplikacyjny. W tym celu  zapraszamy do jak najszybszego kontaktu z Biurem IPMA Polska, z Panią Katarzyną Pefew:  tel. 662 051 772, katarzyna.pefew@ipma.pl

Więcej informacji o konkursie: http://www.ipma.pl/ppe-award/o-nagrodzie

PODZIEL SIĘ
Redakcja 4PM.pl
Misją 4PM.pl jest pomaganie Project Managerom w ich codziennej pracy poprzez dostarczanie informacji i wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ