Project Management Institute Poland Chapter po raz kolejny organizuje doroczny „Konkurs Projekt Roku” – konkurs wyróżniający Wasze osiągnięcia na polu projektowym. Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk projektowych wykorzystywanych przez firmy, organizacje, zespoły projektowe.

Aby wziąć udział w konkursie, nie trzeba być członkiem PMI, nie trzeba być certyfikowanym Kierownikiem Projektu, nie trzeba bezwzględnie podążać za PMBOK’iem – trzeba za to, zrobić świetny projekt zgodnie z najlepszymi światowymi praktykami i trendami. Tym warto się pochwalić całemu światu! Konkurs to możliwość sprawdzenia się w trakcie rywalizacji o zaszczytny tytuł Projektu Roku w dwóch kategoriach: projekt zarządzany tradycyjnie (w tym też hybrydy – połączenie zarządzania tradycyjnego ze zwinnym) oraz projekt zarządzany zwinnie (Agile).

Strona Konkursu Roku – http://pmi.org.pl/projekty/projekt-roku/

Aplikujące do grona najlepszych projekty w procesie oceny, analizowane są przez uznanych ekspertów – czynnych praktyków zarządzania projektami – a sam model oceny bazuje na uznanym na całym świecie PMI Talent Triangle.

Zgodnie z PMI Talent Triangle, Eksperci zwracają uwagę na takie aspekty jak: kunszt i rzemiosło z jakim zarządzano projektem z naciskiem na przywództwo oraz kwestie biznesowo – strategiczne. Wynikiem procesu oceny jest szczegółowy raport, który może stać się podstawą do wdrożenia szeregu korzystnych usprawnień w organizacji aplikanta.

W imieniu całego PMI PC, zapraszam do udziału,
Tomasz Boiński, Kierownik Projektu Projekt Roku PMI Poland Chapter”

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ