23 listopada w hotelu Angelo w Katowicach odbyło się ostatnie w tym roku seminarium zorganizowane przez PMI Śląsk. Było to wydarzenie zamykające Kalendarium Wydarzeń Oddziału na 2016 rok. Tematem seminarium była Władza, motywacja, etyka czyli o „pewności siebie” w biznesie, a poprowadził je dr Andrzej Szóstak, doktor socjologii, kulturoznawca, historyk organizacji, coach rozwoju osobistego i zawodowego, specjalista z zakresu psychologii biznesu.  Podczas trwającej ponad dwie godziny prelekcji poruszone zostały takie tematy jak:

  • „Skazani na porażkę”: osobowościowe grupy ryzyka.
  • Plemię samozadowolonych: etnografia sukcesu.
  • Silna wola: glukoza przed ważną prezentacją.
  • Automotywacja: klasyczna filozofia wartości.
  • Socjopaci u władzy czy przywództwo „piątego stopnia”?

Zarówno to jak i wszystkie poprzednie wydarzenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem publiczności. Ponad 130 zarejestrowanych na wydarzenie, długa lista oczekujących na rejestrację oraz bardzo dobre opinie uczestników potwierdziły profesjonalizm organizowanych przez PMI Śląsk wydarzeń.

Bardzo dziękujemy złotemu sponsorowi Oddziału firmie Capgemini oraz firmie szkoleniowej Exbis bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. No i Wam drodzy słuchacze bo to dzięki Wam jesteśmy, działamy i rozwijamy się.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ