PM NIGHTS – Nocna konferencja o zarządzaniu projektami. Koła naukowe z Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego zapraszają na I edycję PM NIGHTS Myśl Projektowo, która odbędzie się  21 i 22 kwietnia w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na konferencje można zarejestrować się do dnia 17.04.2015.

Project Management Nights 2016 (PM Nights 2016) to dwudniowa konferencja, adresowana do studentów wszystkich uczelni wyższych oraz osób zainteresowanych tematyką zarządzania projektami. PM Nights to także śląska odpowiedź na cieszącą się olbrzymią popularnością ogólnopolską konferencję PM DAYS.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w dniach 21-22 kwietnia 2016 roku w godzinach 15-20 do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka – CINiBA w Katowicach.

Organizatorami konferencji są Koło Zarządzania Projektami SOLVER działające na Politechnice  Śląskiej oraz Koło Naukowe Komunikacji Społecznej „Innowacje” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Celem konferencji jest dostarczenie wiedzy uczestnikom jak wykorzystać zarządzanie projektami w codziennym życiu oraz biznesie. Każdy uczestnik dostanie certyfikat uczestnictwa w konferencji.

Formą konferencji będzie połączenie warsztatów z panelem dyskusyjnym. Stawiamy na naukę̨ konkretnych umiejętności poprzez pracę w grupie i dzielenie się̨ wiedzą. Podczas konferencji odbędą się warsztaty z gier biznesowych, design thinking, coachingu, komunikacji i tworzenia własnego projektu. Nie zabraknie również̇ konkursów i atrakcyjnych nagród dla uczestników wydarzenia.

Warsztaty, które odbędą się podczas konferencji:

  1. MindLab – Gra Sojusznicy – maksymalna liczba uczestników – 40
  2. Koło Wzornictwa Przemysłowego „Wzornik” – Design Thinking – maksymalna liczba uczestników -30
  3. Jarosław Gibas – Lider w roli coacha – maksymalna liczba uczestników – 40
  4. Aleksandra Puzyno – warsztat pt. Zarządzanie komunikacją w projekcie na przykładzie IBM Connections w Grupie Kapitałowej KOPEX. – maksymalna liczba uczestników – 30
  5. Koło Zarządzania Projektami SOLVER – warsztat pt. Stwórz własny projekt. – maksymalna liczba uczestników – 70

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Polecamy śledzić nasze wydarzenie na Facebooku, umieszczać będziemy tam aktualności i informacje dotyczące zapisów  – LINK

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ