Polish Project Excellence Award 2018

0
102

Znamy Finalistów w konkursie na najlepiej zarządzany projekt – Polish Project Excellence Award 2018!

Z wielką przyjemnością informujemy, że do finału tegorocznej edycji Konkursu Polish Project Excellence Award weszło 6 projektów, które w tym roku walczą o miano „Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce w roku 2018”.

Konkurs Polish Project Excellence Award propaguje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami poprzez nagradzanie doskonale zarządzanych projektów oraz docenienie prowadzących je zespołów.

Gala Polish Project Excellence Award, podczas której zostaną przyznane nagrody dla najlepiej zarządzanych projektów odbędzie się w dniu 8 listopada w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Tego wieczoru na jednej scenie staną zespoły projektowe najlepiej zarządzanych projektów w Polsce! Nie może Państwa zabraknąć!
Finaliści będą mieli okazję do zaprezentowania swoich projektów oraz zespołów projektowych podczas specjalnego spotkania „PPEA Market Place” drugiego dnia Konferencji. Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wspólnego świętowania i wymiany doświadczeń.

Więcej o konkursie:
https://ipma.pl/ppe-award/o-nagrodzie

Szczegóły wydarzenia na stronie:
www.konferencja.ipma.pl 

Kontakt: 
Wioletta Kastrau 
Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA Polska
Tel. +48 600 509 129
wioletta.kastrau@ipma.pl 
www.ipma.pl

Sylwia Skonecka
Biuro Nagrody
Polish Project Excellence Award
Tel. 662 051 772, 22 622 21 12
ppea@ipma.pl
www.ipma.pl

PODZIEL SIĘ
Jakub Szczepkowski
Absolwent automatyki i robotyki na Politechnice Gdańskiej, stypendysta Blekinge Institute of Technology oraz absolwent podyplomowych studiów z Project Management na SGH w Warszawie. Laureat ogólnopolskich konkursów Young Project Management Program 2012 oraz Project Master 2013 w kategorii "Najlepsza praca podyplomowa". Posiada certyfikat PRINCE2 Practitioner, IPMA level D oraz ITIL Foundation. Aktywny działacz studencki. Na swoim koncie ma organizację kilkunastu dużych projektów studenckich. Instruktor żeglarstwa, pasjonat podróży oraz I tenor w Chórze Akademickim UMK w Toruniu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ