Sprawdź się! Testy wiedzy dotyczące PMI i PRINCE2

0
1416

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę w firmą Talent Bridge, specjalizującą się w diagnozie kompetencji różnego rodzaju na potrzeby rekrutacji i selekcji. Dzięki tej współpracy możemy udostępnić Państwu całkowicie nieodpłatnie profesjonalne testy wiedzy dotyczące dwóch metodyk zarządzania projektami: PMI oraz PRINCE2.

Ważne informacje:

  • Testy Talent Bridge są całkowicie anonimowe. Stworzono je dla osób, które posiadają wiedzę dotyczącą PMI lub PRINCE2.
  • Składają się one z pytań podobnych do tych, które można napotkać podczas szkoleń i egzaminów z tych metodyk.
  • Pytania są jednokrotnego wyboru. Czas wypełnienia każdego z testów to maksymalnie 15 minut.

Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy! Po zakończeniu testu generowany jest raport ukazujący ilość poprawnych i niepoprawnych odpowiedzi oraz przybliżoną interpretację wyniku łącznego. Interpretacja jest przybliżona, ponieważ testy przechodzą aktualnie ostatnią fazę badań, czyli normalizację.

Twoją dodatkową korzyścią jest zapoznanie się z testami wiedzy tego rodzaju, które coraz częściej są wykorzystywane w rekrutacji.

W ciągu miesiąca opublikujemy zbiorczy raport z całego badania ukazujący rozkłady, średnie wyniki i najciekawsze fakty zaobserwowane na mierzonej próbie.

Sprawdź się!

UWAGA: możliwość przetestowania jest dostępna tylko dla pierwszych stu osób!

Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ
Redakcja 4PM.pl
Misją 4PM.pl jest pomaganie Project Managerom w ich codziennej pracy poprzez dostarczanie informacji i wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ