Już 16.03.2016r. w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni odbędzie się piąta edycja Pomorskiego Kongresu Project Management.

Tematem przewodnim Kongresu będą zagadnienia związane z projektami dla pomorza w ujęciu oka kompetencji project managera.

kongres-logo1

Jako pierwszy wystąpi Prezes firmy SESCOM S.A. Sławomir Halbryt, współtwórca
I Pomorskiego Kongresu PM oraz ówczesny Przewodniczący Pomorskiej Grupy SPMP (obecnie IPMA Polska). Przedstawi nam z praktycznego punktu widzenia temat zarządzania projektami.

„EFRA wystartowała – to początek czy połowa drogi? Planowanie megaprojektu w Grupie LOTOS.” to temat wystąpienia kolejnej osoby na Kongresie. O wielkim projekcie opowie nam Grzegorz Hrycyna – Dyrektor Biura Zarządzania Projektami.

Kolejnym punktem Kongresu, wyróżniającym tegoroczną edycję od pozostałych, są sesje tematyczne podzielone na dwie tury. Każdy uczestnik ma możliwość wyboru dwóch spośród pięciu przygotowanych tematów, podczas których zwrócimy uwagę na:

  • zarządzanie jakością produktów finansowo-księgowych,
  • omówimy ryzyka w projekcie,
  • sposoby angażowania pracowników do zmian w aspekcie ciągłego doskonalenia, czy też inicjowania projektów
  • oraz zastanowimy się nad definicją sukcesu.

Pomiędzy pierwszą, a drugą turą, organizatorzy przewidzieli pewnego rodzaju niespodziankę dla gości w postaci BUDZIKA. Czym jest budzik i co dokładnie będzie się działo, nie mogą ujawnić. Ale wiadomo, że będzie to element pobudzający umysłowo oraz ruchowo wszystkich gości.

Wszystkie sesje zostaną omówione podczas wykładu podsumowującego, który jednocześnie stanowić będzie zakończenie części oficjalnej Kongresu.

Dla chętnych, przewidziana została również część mniej oficjalna w Restauracji Panorama, z której szerzy się piękny widok na morze. Podczas tej części będzie można bardziej swobodnie porozmawiać na tematy mniej lub bardziej związane z zarządzaniem projektami i nie tylko.

Więcej informacji oraz REJESTRACJA na stronie http://2016.kongres-pm.pl/.

Portal 4PM.pl jest partnerem medialnym wydarzenia!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ