O nas

4PM.pl jest miejscem dyskusji i rozwoju polskich project managerów. Wierzymy, że zarządzanie projektami jest kluczową kompetencją w dzisiejszym świecie. Jesteśmy największą internetową społecznością project managerów w Polsce.

Misją 4PM.pl jest pomaganie Project Managerom w ich codziennej pracy poprzez:

  • Informację – udostępnianie informacji na temat wydarzeń, konferencji, seminariów, szkoleń z zakresu zarządzania projektami, prezentację projektów oraz innej wiedzy, która może być źródłem inspiracji.
  • Wiedzę – dostarczenie wiarygodnych i kompetentnych źródeł wiedzy, wynikających z doświadczeń Project Managerów, opisy metodyk, narzędzi i technik stosowanych w praktyce oraz księgarnia o tematyce niezbędnej w pracy członków zespołów projektowych.
  • Edukację – prezentowanie firm szkoleniowych oraz trenerów o uznanym autorytecie w zakresie zarządzania projektami, organizację seminariów i konferencji.
  • Wsparcie informatyczne – prezentowanie i porównanie narzędzi informatycznych wspierających Project Managerów w ich pracy.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Project Evolution Sp. z o.o.
80-244 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 82

tel: +48 503 483 016
mail: biuro@4pm.pl

NIP: 583-291-78-00, KRS: 0000241675, Wysokość kapitału zakładowego: 65.000 zł

Redakcja

Mirosław Dąbrowski
Product Manager, Redaktor Naczelny

miroslaw.dabrowski@4pm.pl
+48 503 483 016

Charyzmatyczny wizjoner i idealista. Jego kreatywny umysł produkuje mnóstwo pomysłów, na które czasami (niestety) świat jeszcze nie jest gotowy.

Zawsze w biegu. Jest bardziej niedostępny od Królowej GB.

Wieloletni coach, siedzący w branży IT, agile’owiec pełną parą, ogarniający procesy, projekty, produkty. Człowiek o największej liczbie certyfikatów na świecie (i co z tego?).

Na portalu swoje umiejętności wykorzystuje w budowaniu strategii, tworzeniu strony portalowej, gustownej grafice. Jego szeroka jak ocean wiedza i intensywnie zdobywane doświadczenie, stanowią merytoryczny filtr dla potencjalnych artykułów.

Danuta Marciniak
Redaktor
danuta.marciniak@4pm.pl

Mistrz organizacji. Potrafi rozciągnąć czas jak gumę i do tego ogarnąć totalny multitasking. Ogarnia, spina, dopina, idee przekuwa w materię.

Od lat związana z branżą IT, jako rasowy QA nie tylko utrzymuje, ale również podkręca jakość widząc to czego nie widzą inni. 

Rozwinięte umiejętności miękkie i mocno analityczny umysł sprawiają, że posiada unikatowe zdolności usuwania przeszkód, rozwiązywania problemów dbając jednocześnie o przyjazną atmosferę w kosmosie.

Potrafi okiełznać niesfornych w swym artyzmie Panów Redaktorów i pilnuje by tematy zostały „dowiezione do brzegu”. 

Jakub Szczepkowski
Redaktor

j.szczepkowski@4pm.pl
+48 501 681 492

Człowiek orkiestra. Milion pomysłów na minutę. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy. Skupiony i skoncentrowany na realizacji założonych celów ale najważniejszy dla niego jest drugi człowiek. Uwielbia pracować z ludźmi i dla ludzi. Społecznik, który spełnia się na wielu płaszczyznach.

Na co dzień pracuje jako konstruktor inżynier, gdzie ma szanse wykazać się innowacyjnym podejściem do rozwiązywania problemów. Wiedzę z zarządzania projektami przenosi na życie codzienne usprawniając wszelkie procesy organizacji.

Pasjonuje się żeglarstwem, realizuje się organizując rejsy i szkoląc młodych adeptów żeglarstwa.

Na portalu odpowiada za współpracę z organizatorami wydarzeń oraz redakcję nowych wpisów.